Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Rota

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rota – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rota – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rota
Wynajem Aut Rota

Rota należy do prowincji Kadyks w regionie Andaluzji. Miasto położone jest w południowo-zachodniej Hiszpanii i znajduje się na zachodnim brzegu Cádizbukta, po przeciwnej stronie od stolicy prowincji Kadyks.Rota znajduje się na końcu napastnika, który prowadzi Atlantyku, i to jest około 45 km od Kadyksu, położony na półwyspie.Od Rota jest prawie 30 km do granicy między Hiszpanią i Portugalią, aw 2005 r. liczba ludności ok.27 000 EUR.

Jest to atrakcyjne miasto, które oferuje 16 km plaż, gdzie istnieją dobre warunki do uprawiania sportów wodnych takich jak windsurfing. Miasto zostało założone przez Fenicjan około wieku pne Kr, i historycznego miasta średniowiecznego zachował się tu z małych, krętych uliczek. Istnieje wiele historycznych budynków w mieście, w tym Castillo de Luna z 1700 roku, że ratusz i kościół Kościół La O, która została wzniesiona w 1500.

Najbliższe lotnisko jest Jerez Airport, położony około 40 km na północ od Rota.