Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Jerez Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Jerez Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Jerez Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Jerez Lotnisko
Wynajem Aut Jerez Lotnisko

Lotniska w Jerez, znany również jako La Parra Airport, położony 8 km na południe od Jerez de la Frontera. Odległość do Sewilli, 80 km i 45,5 km Cadiz. Są to autobusy między lotniskiem i Jerez de la Frontera. Przedstawiciele firm wynajmu samochodów na lotnisku AurigaCrown Wynajem samochodów, Wynajem Goldcar, Avis, Europcar, Hertz i National Ates.

Około 1,3 mln pasażerów przez lotnisko w 2008 roku. Około 35 procent wyjazdów krajowych, ale na lotnisko jest szczególnie dobrze odwiedzane przez Niemców i Anglików. Jerez Airport oferuje 14 różnych miejsc.

Jerez Airport znajduje się kawiarnia i dwa sklepy, w których jeden z nich jest wolne od podatku. Inne udogodnienia obejmują pierwszej pomocy, dziecko / pokoje rodzinne oraz sale konferencyjne. Najbliższy hotel Hotel Guadatele.