Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Jerez

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Jerez – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Jerez – Podręcznik

Wynajem Samochodów Jerez
Wynajem Aut Jerez

Jerez de la Frontera, w prowincji Cadiz należy położony w południowo-zachodniej części Hiszpanii. Miasto położone jest około 15 km w głąb lądu, a to trwa ok. 40 minut jazdy od stolicy prowincji Cadiz, położony na półwyspie w Atlantyku.To trwa około 2 godzin jazdy od granicy Hiszpanii i Portugalii, a jej populacja wynosi około 200 000 (2008).

Jerez de la Frontera jest bardzo słynie z produkcji sherry, i twierdzi się, że wino to można nazwać tylko sherry, jeśli jest produkowany tutaj. Istnieją możliwości podejmowania sherry w mieście i każdego lata, które odbyło się Międzynarodowe Targi Wina Noble, festiwal wina. Obszar ten jest również znany z hodowli koni z hiszpańskim, arabskim i angielskim krwi i stwierdził, koński targ w maju. Alcazar jest fortecą Maurów z 1000, podczas gdy Atalaya Watch Muzeum posiada największą kolekcję zegar w Europie.

Jerez Airport to międzynarodowy port lotniczy położony ok.. 8 km za miastem.