Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Isla Canela

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Isla Canela – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Isla Canela – Podręcznik

Isla Canela
Wynajem Aut Isla Canela

Isla Canela jest półwyspem, który należy do prowincji Huelva i wystające do Oceanu Atlantyckiego. Półwysep znajduje się w południowo-zachodnim rogu kraju i znajduje się na wschodnim brzegu rzeki Guadiana, która jest na granicy Hiszpanii i Portugalii. Guadiana wpada do Oceanu Atlantyckiego niedaleko Isla Canela. Najbliższe miasta Ayamonte znajduje się ok. 6 km na północ i liczy około 18 000 (2005).

Isla Canela jest miejscowością o łącznej długości 7 km plaży i hoteli. Miejsce to staje się coraz bardziej popularne soltørste turystów, a tu nie ma szans na plaży i sportów wodnych, takich jak siatkówka i windsurfingu. Isla Canela jest idealne dla rodzin i innych, w połowie drogi między Ayamonte i półwysep jest pole golfowe z 18 dołkami z pól golfowych.

Aby dostać się do Isla Canela można latać albo lotniska w Sewilli, położony ok.. 160 km na północny wschód od półwyspu, lub granice i przelot do lotniska w Faro wPortugalii, około 50 mil.