Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Caceres

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Caceres – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Caceres – Podręcznik

Wynajem Samochodów Caceres
Wynajem Aut Caceres

Cáceres jest stolicą prowincji Cáceres regionu Estremadura należących. Miasto położony jest w zachodniej części Hiszpanii, a liczba mieszkańców wynosi około 90000 (2008).Jest to około 100 km do granicy z Portugalią na zachodzie i 300 km do stolicy Madrytu w północno-wschodniej.Cáceres został założony pod nazwą Castra Caecilia przez Rzymian w 74 pne Kr. i została zdobyta przez Maurów w 700.

Architektura miasta charakteryzuje się długą historię i zasady inne, a na obszarze Starego Miasta jest notowana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zabytkowe miasteczko średniowieczne czuć i otoczony jest starym murem miasta pochodzący zarówno z okresu rzymskiego i okresu, zgodnie z Maurami. Tutaj możesz zobaczyć kościoły i klasztory, sięga do 1200 i historyczne pałace i wieże. Możesz również odwiedzić liczne muzea oraz cieszyć się festiwale muzyczne, Wielkanocy i karnawał.

Badajoz Airport znajduje się około 100 km na południe od Cáceres.