Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Baltycki Port

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Baltycki Port – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Baltycki Port – Podręcznik

Baltycki Port
Wynajem Aut Baltycki Port

Baltycki Port to małe miasteczko położone na północnym wybrzeżu Estonii. Miasto położone jest w zachodniej części kraju, na półwyspie o nazwie Pakri, który ma miejsce w Morzu Bałtyckim. To jest tylko ok. 50 km do stolicy Tallina, który znajduje się na wschodzie.Miasta należała do Szwedów pod Rågervik nazwy, dopóki Rosjanie przejęli w 1700 roku. Populacji jest mierzona około 4000 (2008).

Niezamarzający port w Baltycki Port od dawna ważne zarówno dla Estonii i Rosji i rosyjskiej marynarki wojennej od dawna miejsce na swoją siedzibę.Liczba ludności znacznie spadła w ostatnich latach częściowo z powodu rosyjskiego reaktora jądrowego, który został tutaj, a mieszkańcy przeniesiona, ponieważ port jest skażone odpady radioaktywne.   półwysep Pakri ma piękne krajobrazy z wysokimi klifami, z przyjemnymi plażami i Estonii najwyższa latarnia morska znajduje się tutaj. Istnieją połączenia promowe pomiędzy Baltycki Port i Kappelskär w Szwecji.

Międzynarodowe lotnisko w Tallinie nazwie Lennart Meri Tallinn Airport jest około 50 km na zachód od Baltycki Port.