Wynajem Samochodów Dominikana

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Dominikana

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Dominikana – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Dominikana – Podręcznik

Wynajem Samochodów Dominikana
Wynajem Aut Dominikana

Dominikana znajduje się na wyspie Hispaniola na Karaibach, oraz 9.600.000 mieszkańców (2009). Kraju leży na wschód od Kuby, i wybrzeża na Oceanie Atlantyckim na północ, i na Morzu Karaibskim, na południu. Wyspa jest podzielona między dwa kraje: Haiti na zachodzie i na Dominikanie na wschodzie.

Krajobraz górski, a na Dominikanie najwyższy punkt – Pico Duarte – jest 3087 m. Na północy znajduje się las tropikalny, i między górami na wschodzie są żyzne doliny plantacji cukru. Nisko położonych terenów w południowej charakteryzuje się suchymi sawanny. Dominikana ma tropikalny klimat monsunowy z średniej rocznej temperatury 30 stopni.

Stolica Santo Domingo znajduje się na południowym wybrzeżu i 2.200.000 mieszkańców.Miasto jest także największym w kraju, a centrum gospodarczym i kulturalnym.Santo Domingo ma zabytków, muzeów i galerii sztuki i wiele sklepów.

Inne główne miasta w kraju Santiago de los Caballeros, La Vega i San Pedro de Macoris.

Dominikana jest rajskiej wyspie, gdzie można cieszyć egzotyczne jedzenie, spacery wzdłuż piaszczystych plaż z wysokimi palmami i kąpieli w krystalicznie czystej wody.W kraju również oferuje ekscytujące przyrody, kultury i sztuki, i ma kilka coroczne festiwale.

Punta Cana teren znajduje się na wschodnim wybrzeżu i jest jedną z najbardziej popularnych celów turystycznych w kraju. Tak jest również w Republice Dominikańskiej najbardziej lotnisko – Punta Cana International Airport.

Lotniska międzynarodowego lotniska Las Americas jest drugi co do najbardziej ruchliwych i jest położony 20 km na wschód od stolicy Santo Domingo.

Dzięki Taniwynajemaut.pl można zarezerwować samochód wynajem we wszystkich miejscowości wypoczynkowych w Republice Dominikańskiej na gwarantowane niskie ceny.