Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Puerto Plata

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Puerto Plata – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Puerto Plata – Podręcznik

Wynajem Samochodów Puerto Plata
Wynajem Aut Puerto Plata

Oficjalna nazwa jest Puerto Plata San Felipe de Puerto Plata. Miasto położone jest na północnym brzegu Atlantyku, w Republice Dominikańskiej i portowego miasta jest jednym z najważniejszych w kraju.Stąd towarów eksportowanych, takich jak kawa, ryż, cukier i tytoń, a także na obszarach wokół miasta są jednym z największych źródeł bursztynu. Miasto zostało założone przez Krzysztofa Kolumba w 1503 roku, aw 2007 r. było około 120 000 mieszkańców w mieście.

Puerto Plata ma znacznie więcej do zaoferowania niż popularna plaża. Są doskonałe warunki do nurkowania, a na obrzeżach Puerto Plata jest Ocean World Adventure Park, Marina & Casino z życia morskiego i kasyn. W mieście można odwiedzić jeden z wielu muzeów, w tym Muzeum Bursztynu ukazujące historię i skamieniałości. Nie ma kolejki linowej na szczyt Mount Isabel, z którego rozpościera się niesamowity widok i ogród botaniczny i restauracji.

Gregorio Luperon International Airport jest trzecim co do wielkości lotnisko w kraju i położony jest ok.. 15 km poza miasto.