Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Santiago Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Santiago Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Santiago Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Santiago Lotnisko
Wynajem Aut Santiago Lotnisko

Cibao International Airport (STI) znajduje się kilka kilometrów poza Santiago de los Caballeros, drugie największe miasto w Republice Dominikany.Są to autobusy kursujące między lotniskiem i Santiago. Jest to dobry wybór firm wynajmu samochodów na lotnisku, to Avis, National, Alamo, Europcar, Honda, Nelly, oszczędności i dolara.

994883 osób odwiedziło Cibao International Airport w 2008 roku. Po raz pierwszy został otwarty w 2002 roku tak, że terminal jest nowoczesny. Lotnisko obsługuje 7 różnych linii lotniczych, w uzupełnieniu do krajowych loty do miast w Ameryce Południowej i Północnej. Jest to główna baza dla Pawa Dominicana.

Cibao Międzynarodowy Port Lotniczy jednej odmiany lokali gastronomicznych lokali. Może także oferować wolne od podatku, w niektórych sklepach i ATM. Nie ma hoteli na lotnisko.