Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Santiago

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Santiago – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Santiago – Podręcznik

Wynajem Samochodów Santiago
Wynajem Aut Santiago – Foto: © Edwin Casado Baez

Santiago jest stolicą prowincji o tej samej nazwie i miasta oficjalna nazwa to: Santiago de los Caballeros. Miasto położone jest w północno-zachodniej części kraju, około 50 km od północnego wybrzeża i Oceanu Atlantyckiego. Santiago de los Caballeros jest drugim co do wielkości miasto o liczbie mieszkańców ponad 550 000 (2007).

Santiago jest bardzo pięknym miastem z historycznych i współczesnych stronie budynków siebie. Landmark, która charakteryzuje miasta jest 67-metrowy pomnik z marmuru z 1940 roku, który po angielsku nazywa się Pomnik Bohaterów Odnowy. Niektóre mniejsze muzea znajdują się w pomniku, ale jednym z najbardziej popularnych muzeów w Muzeum Tytoniu Santiago. Museo del Tabaco poświęcony jest słynnej produkcji cygar, żaden z nich znajdują się możliwość zakupu ekskluzywnych towarów. Calle del Sol jest najważniejszym i najbardziej znanych centrów handlowych w Santiago, z licznymi sklepami, barami i restauracjami.

Cibao International Airport znajduje się w Santiago de los Cabarellos i oferuje zarówno lotów krajowych i międzynarodowych.