Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Torshavn

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Torshavn – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Torshavn – Podręcznik

Wynajem Samochodów Torshavn
Wynajem Aut Torshavn

Tórshavn jest stolicą archipelagu Wysp Owczych, położone na Atlantyku między SzkocjiIslandii i Norwegii.Wyspy Owcze są formalnie częścią Danii, ale od 1948 r. miał wewnętrzny samorząd.Archipelag składa się z dwóch oficjalnych języków: duński i Wysp Owczych.

Miasto Tórshavn, który został założony w 825 roku norweskich osadników, ma 12.345 mieszkańców (2007), podczas gdy ludność gminy Tórshavn jest ok. 20.000. Wyspy Owcze składa się z 18 wysp dużych i małych, Tórshavn jest położone na największej z nich – Streymoy.

Na starówce rzeczy Anes, istnieje kilka zachowanych budynków z 1500 – i 1600 – wszystkie z trawą na dachu. W przeciwnym razie, kultury Nordic House od atrakcji Tórshavn. Został zbudowany w 1983 r. i ciekawa architektura ze szkła i stali – ale z tradycyjnym dachem trawy. Inne atrakcje: Lista Savn Føroya (Wyspy Owcze Muzeum Sztuki) i Føroya Historyczne Minnie Savn (Wysp Owczych Muzeum Narodowego).

Wysp Owczych jest jedyne lotnisko na wyspie Vágar Floghavn Vágar. W przeciwnym razie, połączenie promowe z Tórshavn do Hanstholm i Esbjerg w DaniiBergen w Norwegii, Scrabster w Szkocji i Seydisfjordur w Islandii.