Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Mechelen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mechelen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mechelen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Mechelen
Wynajem Aut Mechelen

Ludności w belgijskim mieście Mechelen w 2009 roku szacuje się na ponad 81 000 w obrębie miasta, podczas gdy liczba wyjątkiem okolic została określona na poziomie prawie 325 000To miasto jest położone w prowincji Antwerpia i znajduje się na północ w środkowej Belgii, w pobliżu rzeki Dijle.W tym mieście znajduje się około 25 km na południowy zachód od miasta Antwerpia i ok. 25 km na północny wschód od stolicy Brukseli.

Miasto zostało założone w początkach średniowiecza, podobnie jak wiele innych miast belgijskich Mechelen charakteryzuje jego starości, z wąskimi uliczkami i zabytków.Jest bardzo mało ruchu przez centrum miasta, zapewniając doskonałą bazą wypadową do zwiedzania i zakupów. Mechelen często charakteryzuje się wspaniałym wieży św Rumbold. Wieża miała być jeszcze wyższa, ale jego budowa została wstrzymana w 1500 z powodu braku finansów.

Mechelen ma własne lotnisko, większość lotów do lotniska w Brukseli, w odległości 25 km od hotelu.Działa zarówno autobusów i pociągów do iz Mechelen cały dzień.