Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cairns Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cairns Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cairns Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cairns Lotnisko
Wynajem Aut Cairns Lotnisko – Foto: © Adz (Adam)

Cairns Airport znajduje się 7 km na północ od Cairns w Australii. Są to autobusy z lotniska do Cairns. Wypożyczalni samochodów, które oferują swoje usługi są Hertz, Avis, Budget, Europcar, oszczędny i redspot. Są one zlokalizowane w hali przylotów lotniska.

3856418 osób odwiedziło w 2008 r. Cairns Airport, który jest 7. najbardziej lotnisko w Australii. Lotnisko znajduje się siedziba trzy linie lotnicze, to Shoot Robbery Airlines, QantasLink i Jetstar. 5 najbardziej popularne połączenia międzynarodowe (2008), Tokio, Jackson, SingapurHong Kong iAuckland.

Cairns Airport znajduje się duży wybór barów, restauracji i kawy. Zakres sklepy są również dobre tutaj można częściowo kupić Australian rękodzieła i kuchni, biżuteria i klejnoty, okulary przeciwsłoneczne i sprzęt surf i więcej. Inne udogodnienia obejmują bankomaty, poczta, baby / pokój rodzinny i prysznice. Nie ma hoteli na lotnisko, gdzie znajduje się hotel Comfort Inn City Sheridan.