Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Yanbu

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Yanbu – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Yanbu – Podręcznik

Wynajem Samochodów Yanbu
Wynajem Aut Yanbu

Yanbu urzędowej nazwie Al-Bar, i ma centralne miejsce w zachodnim wybrzeżu Arabii Saudyjskiej. Miasto jest na temat. 350 km na północ od Jeddah jako największy w kraju port.Yanbu jest drugim co do wielkości port w Arabii Saudyjskiej i przy obsłudze Medina, który znajduje się ok. 160 km na wschód od Yanbu.W 2006 r. ludność mierzona na niewiele ponad 200, 000 i Yanbu już od ponad 2500 lat.

Yanbu jest bardzo znany na dobre warunki do nurkowania i rankingu narodu trzech najlepszych miejsc do nurkowania. Tutaj możesz zobaczyć rafy koralowe, który działa około 30 metrów w dół. Tropikalna ryba i barakudy i rekiny to tylko niektóre rzeczy, które można doświadczenie w charakterze nurków i tam są jaskinie wzdłuż skał, ale zaleca się, aby nie posunąć się za daleko. W mieście jest ośrodek, w którym goście mogą korzystać z wielu terenów zielonych, korty tenisowe i do squasha.

Oficjalna nazwa Yanbu lotnisko krajowe jest Książę Abdul Mohsin Bin Abdul Aziz lotniska, lotnisko znajduje się ok.. 7 km poza miasto.