Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Abu Dhabi

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Abu Dhabi – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Abu Dhabi – Podręcznik

Wynajem Samochodów Abu Dhabi
Wynajem Aut Abu Dhabi

Abu Dhabi jest stolicą i drugim co do wielkości miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, która graniczy z Arabią Saudyjską na zachodzie.Miasto jest stolicą jednego z siedmiu emiratów w kraju, Abu Dhabi, który jest największym emirat w kraju. Abu Dhabi granic stoi Zatoki Perskiej i usytuowany jest w północnej części kraju, w którym ziemia zacznie się obracać w miejscu. Mieszkańców miasta było około 860 000 w 2006 roku.

Abu Dhabi jest uważane za najbogatsze miasto i 26. najdroższe miasto na świecie, co wynika z między innymi koncerny naftowe i turystyki. Granicach miasta kilka parków rozrywki i ogrodów zoologicznych w Hili Fun City i Zoo Al Ain. Jeden z najpiękniejszych meczetów Sheikh Zayed bin Sultan Al Nahyan Meczet powinny być odwiedzane, a zorganizowane wycieczki kilka dni w tygodniu.

Abu Dhabi International Airport znajduje się około 30 km od centrum miasta.Lotnisko jest drugim co do wielkości w kraju dziewięć milionów pasażerów w 2008 roku.