Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Abu Dhabi Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Abu Dhabi Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Abu Dhabi Lotnisko – Podręcznik

Abu Dhabi Lotnisko
Wynajem Aut Abu Dhabi Lotnisko

Abu Dhabi Lotnisko znajduje się 32 km na wschód od Abu Zabi. Są to autobusy między lotniskiem i Abu Dhabi co godzinę. Linie lotnicze British Airways oferuje bezpłatny transport dla swoich pasażerów. Oprócz kilku lokalnych wypożyczalni samochodów, Budget, Europcar i Hertz są reprezentowane na lotnisku.

W 2008 r. 9.026.000 pasażerów odwiedzających lotnisko. Działa jako baza dla kilku linii lotniczych, w tym Abu Dhabi Aviation i British Airways. Lotnisko posiada trzy terminale, a czwarty terminal otwarty w 2012 roku.

Abu Dhabi Lotnisko ma bardzo dobre zakupy i bogaty wybór ekskluzywnych towarów bez cła. Istnieje również duży wybór kawiarni i restauracji, bankomaty, apteki i opieki zdrowotnej.   Abu Dhabi Airport Hotel położony jest w Terminalu 1 W hotelu znajduje się centrum biznesowe.