Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ponta Delgada Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ponta Delgada Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ponta Delgada Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ponta Delgada Lotnisko
Wynajem Aut Ponta Delgada Lotnisko

Ponta Delgada Airport jest oficjalnie nazywany João Paulo II Lotnisko nosi imię papieża Jana Pawła 2, położony na wyspie Sao Miguel na Azorach, 3 km na południe od Ponta Delgada w Portugalii. Autobusowy znajduje się między Ponta Delgada i lotniska, co około godzinę. Hertz, Ilha Verde i Autatlantis przedstawiciele firm wynajmu samochodów na lotnisku.

925766 osób odwiedziło Ponta Delgada lotniska w 2008 roku, jest najbardziej ruchliwych portów lotniczych na Azorach. Lotnisko jest stosunkowo nowy i został zbudowany w 1995 roku. Istnieje 17 regularne bezpośrednie loty z Ponta Delgada, w tym wszystkich wysp Azorów i Lizbonie i Porto. Istnieje również 11 różnych loty czarterowe do różnych miejsc w Europie.

Istnieje około 10 sklepów w Ponta Delgada Airport, który sprzedaje wszystko od mody do produktów lokalnych, oraz 3 restauracje i kawiarnie. Inne udogodnienia obejmują urząd bankowych i pocztowych. Nie ma hoteli na lotnisko.