Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Liepaja

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Liepaja – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Liepaja – Podręcznik

Wynajem Samochodów Liepaja
Wynajem Aut Liepaja

Liepaja znajduje się wzdłuż zachodniego wybrzeża Łotwy, nad Morzem Bałtyckim.Liepaja na Łotwie jest trzecim co do wielkości miasto i ma 90.000 mieszkańców.Lipawa posiada połączenia statkiem do Niemiec i jest niezamarzający port.

Dawnej stolicy kraju było długo Rosji główny port na Bałtyku.Miasto jest podzielone na dwie części: miasta Liepaja i Karosta. Ten stanowi najbardziej na północ wysunięte części i dawniej tajnych sowieckich militærby. Po sowieckiej i wyzwolenie Łotwy 25.000 Rosjanie opuścili miasto, a 6000 pozostał w mieście, więc nie mają charakteru ducha. W Karosta osiem forty, dwie z nich leżą na plaży. W Karosta jest też katedra prawosławna wokół typowych sowieckich budynków. Obie części miasta Liepaja ma piękne plaże i białym. Ten festiwal jest w posiadaniu, Baltic Beach Party, każda więcej.Liepaja jest centrum spa, a jezioro w mieście, kraju, piątym co do wielkości.

Liepaja Połądze znajduje się 65 mil na południe od miasta.