Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Kaunas Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kaunas Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kaunas Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kaunas Lotnisko

Wynajem Aut Kaunas Lotnisko

Kaunas International Airport (CAN) położony jest 15 km od Kowna .Jest to drugi co do wielkości lotnisko w Litwa .Istnieją regularne autobusy z lotniska, także w Wilnie , które jest największym lotniskiem w kraju.Jest obsługiwane przez 10 różnych postaci Wynajem samochodu: Hertz, Europcar, Budget, Avis, Fortuna Rent a Car, Auto Banga, Ollex, Autocom, Aviaeuropa i Aruna.

Kaunas Airport jest stosunkowo nowy port lotniczy, który otworzył w 1988 roku. 456.698 pasażerów skorzystało z lotniska w 2009 roku. Służy on przede wszystkim połączenia międzynarodowe i ładunków. Planuje się, że Ryanair będzie korzystać z lotniska w Kownie jako główną bazą dla jej skrzydeł samolotów w Europie Wschodniej w 2010 roku.

Lotnisko znajduje się kawiarnia i sklep wolnocłowy. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowego Internetu, bankomatów i informacji turystycznej.

polski