Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kaunas

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kaunas – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kaunas – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kaunas
Wynajem Aut Kaunas

Kaunas jest położony w południowo-zachodniej Litwie u zbiegu Niemna i Wilii. Kauna jest Litwy drugie największe miasto z 376.000 mieszkańców.

Kaunas został założony w 1000 i był centrum handlu w średniowieczu. Stare miasto ma wiele wąskich uliczek i kościołów. Tutaj znajduje się ratusz w stylu renesansowym z 1542 roku, zwana również biały łabędź, a także ruiny zamku, który został zniszczony przez Krzyżaków w 1317 Najstarszą budowlą miasta jest zamek Kauna. Kauna również Bernardin Klasztor i Muzeum Archeologiczne. W   głównej ulicy miasta jest dwie mile Frihetsavenyen.Goście mogą również wybrać się na Panemunes Park plaży nad rzeką, jazdę konną, tenis, golf. Pod koniec kwietnia odbyło Kaunas Jazz Festival, który jest znany na całym świecie. W październiku festiwalu tańca, pokaz rowerów w czerwcu i operetki latem odbywają się w zamku, w końcu czerwca lub lipca.

Kaunas International Airport znajduje się 14 km na północ od miasta Lava Frame.