Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Wilno

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Wilno – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Wilno – Podręcznik

Wilno
Wynajem Aut Wilno

Wilno jest stolicą Litwy i największą w kraju miasto z 542.000 mieszkańców.Wilno jest położone po obu stronach rzeki Neris, we wschodniej części Litwy do granicy z Białorusią.

W 1994 r. na Starym Mieście w Wilnie, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Istnieje wiele kościołów i budynków od 1300 do 1900. Większość starego miasta żydowskiego getta w czasie II wojny światowej.

Miasto ma wiele pięknych budynków w różnych stylach architektonicznych. Roman katedry Św Stanisława, który rozpoczął się w 1777 roku w stylu neoklasycystycznym, Anny i św Bern Adin Kościoły w stylu późnego gotyku. ralen Kated się katakumby.W środku miasta znajduje się ruiny zamku Giedymina z 1300 roku. Istnieją dobre widoki na miasto. Goście mogą również kolejką linową, aby uzyskać lepszy widok.Wilno od 1251 bazylika z kryptą. Ostra Brama brama pozostaje wieża z dawnych fortyfikacji.

Lotnisko w Wilnie znajduje się sześć mil na południe od centrum miasta w Oro Uostas.