Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut New Delhi Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. New Delhi Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

New Delhi Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów New Delhi Lotnisko
Wynajem Aut New Delhi Lotnisko – Foto: © Vm2827

Indira Gandhi International Airport (DEL) znajduje się 23 km na południe od New Delhi. Są to autobusy z lotniska do New Delhi, które trwa 50 minut. Jest możliwość wynajęcia samochodu z kierowcą na lotnisku, ale nie ma możliwości wynajmu samochodu w New Delhi Airport. Jest to zgodne z praktyką w większości miejsc w Indiach.

23970000 osób odwiedziło lotniska New Delhi w 2007 roku. Lotnisko jest rozbudowywane. Powinna ona zostać rozszerzona z rozwojem nowych terminali więcej do roku 2030, ponieważ ma być w stanie przyjąć 100 mln pasażerów. Lotnisko znajduje się siedziba 9 różnych linii lotniczych, w tym Air Indie, Air Indie i Indian Airlines Regionalnego. Istnieją dobre połączenia do innych krajów w Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie i USA.

New Delhi Airport znajduje się duży wybór sklepów, restauracji, barów i kawiarni. Inne udogodnienia obejmują apteki, zabawki biuro, pokój dziecka, internet, bank, poczta i centrum konferencyjne. Centaur Hotel położony jest 1 km od terminalu 2