Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut New Delhi

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. New Delhi – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

New Delhi – Podręcznik

Wynajem Samochodów New Delhi
Wynajem Aut New Delhi

New Delhi jest stolicą Indii i liczy 300 000 (2007).New Delhi znajduje się na południowy zachód od miasta Old Delhi i oba znajdują się w obszarze metropolitalnym Delhi, które liczy prawie 11 milionów (2007). Jest usytuowany w północnej części Indii i został wybudowany w latach 1912 i 1929 roku. W 1931 roku, New Delhi, stolicy i oficjalnie przejął status z Kalkuty.

New Delhi jest stosunkowo nowym mieście, ale jest zbudowany na ruinach miast historycznych. zabytków w New Delhi to Jantar Mantar, wybudowany w 1700 roku jako miejsca obserwacji astronomicznych z różnych instrumentów astronomicznych. Lysfestivalen Diwali jest jednym z wielu świąt religijnych, która odbyła się w New Delhi, w uzupełnieniu do innych festiwalach, takich jak Dragon Kite Flying Festiwal Festiwal i Festiwal Wiosenny Vasant Panchami.

Indira Gandhi International Airport jest ok. Zaledwie 15 km od New Delhi i jest najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Azji Południowej, z 23 mln pasażerów w 2007 roku.