Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Utrecht

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Utrecht – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Utrecht – Podręcznik

Wynajem Samochodów Utrecht
Wynajem Aut Utrecht

Utrecht jest Holandii czwartym co do wielkości miasta.Utrecht jest 33 km na południowy wschód Amsterdam, w Kromme Rijn i kanał Amsterdam-Ren, i jest stolicą prowincji o tej samej nazwie.275.000 mieszkać w mieście, a na przedmieściach populacji 560.000 ludzi w mieście, które jest węzłem kolejowym.

Jego historia sięga lat 47 AD Kr jako cesarza rzymskiego Klaudiusza, kazał gród obronny w północnej części królestwa. katedry w Utrechcie, St Martin’s Cathedral, który rozpoczął się w 1200s, Holandia „najwyższy budynek kościoła z 112 metrów. Tutaj turyści mogą wspiąć i podziwiać widoki, które na dzień jest jasno powiedział, aby móc zobaczyć Amsterdamie i Rotterdamie. Miasto ma rynku rybnego i kilka muzeów, takich jak centralnego muzeum sztuki, historii i archeologii, jogging Aboriginal Art Museum. Utrecht znajduje się kilka parków, kanałów i zapewniają doskonałe możliwości dla rowerów lub łodzi. Na Stadskasteel Oudaen, 1300 zamek, goście mogą spróbować piwa.

Air Haven Schiphol w Amsterdamie jest 35 km od Utrechtu.