Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Venlo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Venlo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Venlo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Venlo
Wynajem Aut Venlo

Venlo to miasto nad brzegiem rzeki Mozy, na wschód od Eindhoven. Miasto położone jest na południowy wschód od Holandii graniczących Niemcy. 92.000 mieszkańców żyje w mieście w prowincji Limburg (2005).

Venlo jest chyba najbardziej znanym na Venlo przypadku, zdarzenie podczas II wojny światowej wykazały, że połączenie w Wielkiej Brytanii z próby zamachu na Hitlera Burgerbraukeller. Venlo był ważny punkt handlowy nad brzegiem rzeki Maas, w czasach rzymskich. Miasto stało się miastem w 1343 i od 1364 był we Francji. Miasto ma kilka pięknych, średniowiecznych budynków jak kościół św Marcina i ratusz. Inne zabytki to teatr Maasport, muzeum, Limburg i Van Bommel. W lutym, utrzymuje miasta, który w 2003 został wybrany w Europie najbardziej zielone miasto, karnawał, aw sierpniu odbyło się party lata Zomerparkfeest w Venlo największy park, cztery dni festiwalu muzyki, filmu, tańca, sztuki, między innymi

Dusseldorf Airport jest 42 km od miasta Venlo.