Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Eindhoven

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Eindhoven – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Eindhoven – Podręcznik

Wynajem Samochodów Eindhoven

Wynajem Aut Eindhoven

Eindhoven Holandia „ piątą co do wielkości miasto i okoliczne przedmieścia 415.000 mieszkańców ..Miasto leży w prowincji Overijssel Noord-Brabant, niedaleko granicy z Niemcami , na południowy wschód od Rotterdamu .

Eindhoven jest chyba najbardziej znany fotballlag PSV Eindhoven. Zespół gra na stałe Philips Stadium, gdzie można sprawdzić na boisku. Istnieją także połączone wycieczkę do browaru w Lieshout. Einhoven jest siedzibą Philip Group, która produkuje eletrical i elektronicznych. Samochody produkowane są również tutaj, i to jest Philip Group, co doprowadziło do wzrostu miasta. Poniżej znajduje się obserwatorium astronomiczne i muzeum muzeum sztuki współczesnej i lampy. Van Abbemuseum ma kilka dzieł malarzy takich jak Picasso, Chagall i Kandinsky. Eindhoven jest kilka znanych instytucji sztuki i Holendrzy Centrum Design: w październiku holenderskiego Design Week odbywa się tu. Dlatego nie jest niespodzianką, oferuje dobre warunki handlowe.

Eindhoven Airport znajduje się 7 kilometrów od centrum Eindhoven.

polski