Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Heerlen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Heerlen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Heerlen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Heerlen
Wynajem Aut Heerlen

Heerlen to miasto 20 km na północny wschód od Maastricht. Heerlen znajduje się w prowincji Limburg w pobliżu granicy z Niemcami. 94.000 mieszkańcy żyją w mieście, 270.000 z przedmieścia.

Od starożytności był miastem Heerlen Roman. W 2000 roku temu nie było wojskowego porozumienia, które miastu nazwę Coriovallum.Heerlen był centrum wschodniego dziedzinie węgla w Limburg, Oostelije Mijnstreek, ale kopalnie są zamknięte dziś. Teraz część Heerlen nowego prosjetk nazwie Parkstad Limburg, który sprawi, że miasto bardziej ekologiczne.   Heerlen nie jest zaskakujące, atrakcji, takich jak muzeum górnictwa, w uzupełnieniu do teatru, a zamek w tym Hoensbroek W połowie sierpnia odbywa się festiwal Booch tutaj. Goście mogą wybrać się na spacer Terworm, region, jazda na czarne konie w Bbenzerade, lub zapoznać się z geologicznych i archeologicznych muzeum.

Achen Maastricht Lotnisko jest 16 km od Heerlen.