Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Maastricht

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Maastricht – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Maastricht – Podręcznik

Wynajem Samochodów Maastricht
Wynajem Aut Maastricht

Maastricht jest wysunięte na południe miasto Holandii od rzeki Mozy, która dzieli miasto na dwie części. .122.000 mieszkańców żyje w Maastricht, które są kanały i centrum kolei (2005).

Maastricht jest najbardziej znany traktat o tej samej nazwie, która została podpisana tutaj w 1992 roku przez członków UE. Maastricht, Holandia „najstarsze miasto założone przez Rzymian, który dał nazwę miastu. W średniowieczu Maastricht było ważnym ośrodkiem przemysłu tekstylnego, oprócz tego, że się ośrodkiem handlu na wschód i południe. Miasto było również centrum kultury i sztuki w średniowieczu, w 1834 został pierwszym holenderskim biznesu ceramiki wielkiego przemysłu. Miasto na budowę wielkich sklepów i atrakcji, takich jak dwie wieże, Kościół św Servatius i St John’s Cathedral. Przed Wielkanocą utrzymuje karnawał Maastricht, gdzie cała sukienki miasta w kostiumach. W Bonnenfantmuset można obejrzeć holenderskich mistrzów, jak Rubens, Van Dyck, między innymi

Maastricht Akwizgran Airport znajduje się 14 kilometrów od centrum miasta.