Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Haarlem

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Haarlem – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Haarlem – Podręcznik

Wynajem Samochodów Haarlem
Wynajem Aut Haarlem

Haarlem znajduje się 18 km na zachód od Amsterdamu, w prowincji Noord- Holland. 210.000 mieszkać w mieście w pobliżu Morza Północnego.

Haarlem jest największa w blomsterløksdyrkingsdistrikt. Każdego roku, odbyła się wielka wystawa kwiatów w Keukenhof, na południe od miasta od marca do maja.uprawa kwiatów sięga późnych lat 1600. Harlem był centrum szlachty w Holandii 1000-1200, a stał się miastem w 1245 W 1600 stworzył kwitnący przemysł włókienniczy, a malarze Frans Hals (Tuluza-Lautrec) i innych artystów stanowiły szkoły Haarlem. W mieście zachowało się wiele starych budynków, takich jak St Bavo późnogotycki z słynnymi organami Mozarta i Haendla grane na. Rådhyset w Groote Markt rozpoczęła się w 1250, w Oudemannenhuis, obecnie Frans Hals Museum. dziesięć Corrie Boom muzeum, ukrywając się miejsce, gdzie ukrywali Żydów przed nazistami. Jest w pełni umeblowane. Duży nadmorskiego kurortu Zandvoort położony jest na blisko Morza Północnego do Haarlem.

Amsterdam Schiphol Airport jest 11 km od centrum Haarlemu.