Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Valladolid

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Valladolid – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Valladolid – Podręcznik

Wynajem Samochodów Valladolid

Wynajem Aut Valladolid

Valladolid jest centralnie położony, w regionie Kastylia-León, w zachodniej części Hiszpanii .Miasto jest stolicą prowincji Valladolid i znajduje się w pobliżu zbiegu rzek i Pisuerga Esgueva. Jest ok. 150 km do granicy Portugalii na zachodzie i stolicy Madrytu, znajduje się około 200 km na południe od Valladolid.Na 900-Valladolid wieku była mała wioska i zaczęła się rozwijać poza 1100S. Dzisiaj ludności mierzona na ponad 315 000 (2009).

Valladolid jest stare miasto z zabytkowym charakterem, w starej części miasta jest Plaza Mayor, otoczony przez piękne budowle z okresu średniowiecza, obok ratusza.Niektóre z zabytkowych budynków są niedokończone katedry, które zostało rozpoczęte w 1500 i pałac królewski, który jest również od 1500. Odkrywca Krzysztof Kolumb zmarł w Valladolid w 1506, autor Miguel de Cervantes napisał Don Kichota część tutaj. Zarówno ich domy zostaną zachowane i nie ma możliwości podróży w obie strony.

Valladolid lotniska jest ok.. 10 km od centrum miasta.

polski