Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Leon

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Leon – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Leon – Podręcznik

Wynajem Samochodów Leon
Wynajem Aut Leon

León, stolica prowincji León i znajduje się w północno-zachodniej części Hiszpanii. Stolica Madryt chodzi. 335 km na południowy wschód od León, a północną granicę Portugalii jest około 150 km na południowy zachód od miasta.W 2007 r. liczba ludności w León nieco ponad 135 000 Miasto zostało założone przez Rzymian, a w 1 wieku pne Kr. miał tu obóz legionach rzymskich, które doprowadziły do tej nazwy.

Dziś jest to nadal można zobaczyć pozostałości murów miejskich, które zostały zbudowane około 200 AD Kr. Wśród innych zabytków można zobaczyć jak kościoły gotyckie katedry León wieża z dwoma pięknymi ozdobnymi od 1100S. Rzymńska bazylika San Isidoro ma chrzcielnica z 1000-wieku i jest obecnie muzeum, gdzie prezentowana jest w tym tkaniny z czasów średniowiecza. Uroczystości obchodzi Wielkanoc, a zwłaszcza w Wielki Piątek, a latem odbywają Festiwalu w San Juan z walk i fajerwerków.

Leon Airport znajduje się około 6 km od centrum miasta.