Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Almeria

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Almeria – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Almeria – Podręcznik

Almeria
Wynajem Aut Almeria

Almeria jest stolicą prowincji o tej samej nazwie i należą do Andaluzji. Miasto położone jest w Hiszpanii, południowo-wschodnim rogu i jest ważnym miastem portowym nad Morzem Śródziemnym, gdzie są wywożone towary, takie jak winogrona i inne owoce.Istnieje około 200 km Malaga na zachodzie i ca. 550 km do stolicy kraju zMadrytu na północy.Ludności w Almería była mierzona na poziomie około 180 000 w 2008 roku.

Almeria jest popularny kurort wypoczynkowy, oferuje dobre warunki i zielone morze. Ruiny twierdzy Alcazaba został zbudowany w 1200s i Muzeum Historyczne Almeria Museum, są jednymi z atrakcji, które stanowią obszar historii. Wcześniej mieszkali ludzie w jaskiniach, które można odwiedzić, z których część jest zamieszkana przez ok.. 3000 roku. Uruchamiając około 20 km na zachód, można dojść do Roquetas de Mar i akwarium, gdzie można zobaczyć i poczuć życie w morzu.

Almeria Airport znajduje się międzynarodowe lotnisko położone około 10 km poza centrum miasta.