Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Oviedo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Oviedo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Oviedo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Oviedo
Wynajem Aut Oviedo

Oviedo jest stolicą prowincji o tej samej nazwie, położony w północno-zachodniej części Hiszpanii. W mieście i prowincji regionu Asturii należy i to jest ok. 30 km od wybrzeża Atlantyku na północ. Jest ok. 450 km do stolicy Madrytu w południowo-wschodniej, a populacja szacowana jest na około 225 000 (2009).Oviedo został założony w ca. 760 i miał wysoki prestiż na 900’s.

Katedra w Oviedo jest znanym na rynku krajów, które powstały w 1300 roku, iw tym tkwi miejsce pochówku kilku królów Asturii. W katedrze znajduje się na stare miasto z wąskimi uliczkami i zabytków. Stare Miasto, który składa się z oryginału miasta, prawie się nie zmienił przez te lata. Niektóre z kościołów, które znajdują się w mieście i poza miasto jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Oviedo wiele muzeów do zaoferowania, w tym Muzeum Archeologicznego i Muzeum Asturias Muzeum Sztuk Pięknych.

Asturias Airport znajduje się ok. 50 km poza Oviedo.