Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Lugo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lugo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lugo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lugo

Wynajem Aut Lugo

Lugo jest stolicą prowincji Lugo i znajduje się w Galicji w północno-zachodniej Hiszpanii .Miasto położone jest nad brzegiem rzeki Miño i chodzi. 160 km do granicy północnej Portugalii. Jest to około 100 km na północny zachód wybrzeża Atlantyku i około 500 km do stolicy Madrytu w południowo-wschodniej.Ludność została określona na poziomie prawie 100 000 w 2009 roku.

Wokół starego miasta Lugo jest ściana rzymskiego miasta został wzniesiony około roku 300 ne Korony i się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. W starym mieście znajduje się kilka placów i miejsc, takich jak Plaza de Santo Domingo, pięknej katedry, znajduje się wewnątrz murów starego miasta, został zbudowany w 1100S. W Lugo organizowane festiwale Wielkanocy i świąt Bożego Narodzenia, jak również festiwale takie jak Fiesta de San Froilan straganami i wyroby tradycyjne.

Zwiedzający mogą zarówno lądowych w Santiago de Compostela Airport, które jest ok. 90 km od Lugo, lub Coruña Airport, położony 95 km od miasta.

polski