Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lerida

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lerida – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lerida – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lerida
Wynajem Aut Lerida

Lérida często nazywany Lleida jest stolicą prowincji Lleida. Miasto położone jest nad brzegiem rzeki Serge północno-wschodniej Hiszpanii. Lérida chodzi. 180 km na zachód od miasta Barcelona i około 115 km od wybrzeża Morza Śródziemnego w południowo-wschodniej.Lérida jest 7. największe miasto w Katalonii z populacją ok.135000 (2009). Jest to również jedna z najstarszych miast w kraju, założony około roku 300 pne Kr.

Nadal możliwe jest, aby zobaczyć ruiny starożytnych, rzymskich murów miasta i rzymskie budowle. Seu Vella katedry lub Lérida Castle jest słynnym zabytkiem i piękna katedra, która góruje nad miastem na niewielkim wzgórzu. Katedra została rozpoczęta w 1200s i dzwonnica została ukończona w 1400. Muzeum Lérida jest muzeum historyczne i Roda Roda się muzeum samochodów i motocykli. Jest organizatorem wielu festiwali w mieście, w tym karnawale, Wielkanocy, maifestival i Jesieni.

Lleida-Alguaire Airport otwarty w 2010 roku i znajduje się około 15 km od Lérida.