Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut La Gomera

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. La Gomera – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

La Gomera – Podręcznik

Wynajem Samochodów La Gomera

Wynajem Aut La Gomera

La Gomera jest położony na zachód od Teneryfy i jest jednym z najsłabiej zaludnionych Wysp Kanaryjskich z zaledwie 23 000 mieszkańców (2008).Nie bez powodu, że wyspa ta została nicknamed”Tranquility Islandia.” La Gomera jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy widzieli ich wypełnienia turystyki i masy partii, które są plagą na sąsiednie wyspy. Można tu podziwiać dziewiczą naturę przyjemności. W szczególności różny teren z głębokimi dolinami do strome klify przyciąga turystów z całego świata.

Jedną z atrakcji wyspy jest Park Narodowy Grajonay, gęsto roślinnością lasów przedstawione w troskle okolicy. La Laguna Grande to popularny teren piknikowy na dnie wulkanicznego krateru.

Istnieje lokalnym lotnisku w La Gomera, La Gomera Airport, niedaleko małej miejscowości o nazwie Alejero które krajowe loty do Gran Ganaria i Teneryfa.Najczęściej przyjeżdżają do łodzi stolicy wyspy San Sebastian z Teneryfy.

polski