Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Badajoz

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Badajoz – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Badajoz – Podręcznik

Wynajem Samochodów Badajoz
Wynajem Aut Badajoz

Badajoz jest stolicą prowincji Badajoz, który znajduje się w południowo-zachodniej części Hiszpanii. Miasto położone jest nad rzeką Guadiana i ok. tylko. 7 km od granicy z Portugalią. Ze względu na bliskość zrobić wiele w handlu między Hiszpanią i Portugalią w tej dziedzinie. Miasto zostało wymienione w źródłach z czasów rzymskich, ale jak wiemy Badajoz dzisiaj, została założona około roku 875 Obecnie ludność miasta o 140 000 (2007).

Coraz więcej turystów odwiedza okolice Badajoz i tu można przeżyć natury, kultury i historii. Alcazaba jest arabskiego fortu, który jest jednym z najlepiej zachowanych wież i kilku z murem, który otacza stary zamek. W starym mieście można również zwiedzić zabytkowe, w tym Puerta de Palmas, który jest dwiema wieżami z 1500, który góruje nad starym miastem dawnej bramy. Poza tym można odwiedzić kościoły, katedry i muzea.

Badajoz Airport znajduje się blisko 15 km od miasta.