Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tartu

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tartu – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tartu – Podręcznik

Tartu
Wynajem Aut Tartu

Tartu w Estonii i południowo-wschodniej części stolicy Tallina na temat. 190 km na północny zachód od miasta.Emajõgi Rzeka przepływa przez miasto i jezior łączący i jeziora Peipus Võrtsjärv, które są dwa największe jeziora Estonii. Tartu jest drugim największym miastem w kraju i jest intelektualnym i kulturalnym. liczba ludności w 2009 r. szacuje się na ponad 102 000 Tartu został założony w 1030 roku i jest najstarszym miastem kraju.

Tartu zmienił właścicieli kilka razy siedział na bogate dziedzictwo kulturowe, które uniwersytetu od 1632 roku. Historyczne budynki zawierają kilka wille z 1500, w tym Luke Dwór z parkiem Luke Manor Park. Aby dowiedzieć się więcej o mieście i historii kraju może odwiedzić jednego z miejsca zabytkowego muzeów, takich jak estoński Muzeum Narodowego. Stare Miasto składa się z wąskich uliczek i piękną architekturą, i Placu Ratuszowego został w mieście na rynku od 1200s.

Tartu Airport znajduje się ok. 10 km od centrum miasta. Lotnisko obecnie oferuje loty do Rygi i Sztokholm.