Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Helsingør

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Helsingør – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Helsingør – Podręcznik

Wynajem Samochodów Helsingør
Wynajem Aut Helsingør

Portowym mieście Helsingor jest położona na północ od Zelandii w regionie stołecznym. Samo miasto ma około. 35.000 mieszkańców, a całą gminę populacji jest niemal dwukrotnie. Elsinore znajduje się w najwęższej części Øresund, i można wziąć prom do Helsingborg w Scania ( Szwecja ). Stretch Helsingor – Helsingborg jest tylko 4 km, a podróż trwa ok. 20 minut.

Elsinore posiada wiele atrakcji turystycznych, najbardziej znany jest zamek Kronborg – renesansowy pałac z 1500 który jest pięknie położony na podejścia do Sund.Zamek Kronborg figuruje na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz 200.000 odwiedzających.

Inne popularne miejsca są klasztoru Karmelitów – w Skandynawii najlepiej zachowanych klasztorów i Saint Olai Kościoła – najstarszy budynek w 1559 (gdzie najstarsze części kościoła wynika z 1200s). Wielu turystów również odwiedzić muzeum sztuki Louisiana, Øresund Aquarium i Muzeum Techniki w Danii.

Najbliższe lotnisko jest Copenhagen Airport, – w odległości ok.. 50 km na południe od centrum Elsinore.