Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Namur

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Namur – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Namur – Podręcznik

Wynajem Samochodów Namur
Wynajem Aut Namur

Miasto Namur jest stolicą prowincji Namur w 2008 r., mieszka ponad 106 tysięcy w granicach miasta.Miasto położone jest w południowo-wschodniej części Belgii, w pobliżu miejsca, gdzie rzeka spotyka Wielkiego Sabre rzeki Mozy.Namur znajduje się około 65 km na południowy wschód od stolicy Brukseli.

Jak wiele innych miast belgijskich, historia Namur sięga daleko wstecz w czasie. Mimo, że obszar ten był zamieszkały już przed czasów rzymskich, miasto Namur pierwszy stworzył w 900’s. Miasto wyrosło wokół twierdzy lub cytadeli, która stoi do dziś i jest Namur najsłynniejszych atrakcji. Historyczne budynki to duża część na miasto, a jednym z najczęściej odwiedzanych atrakcji jest Muzeum. Muzeum to mieści się w pięknym, sala stary mięsa z 1500.

Namur Suarlée Airport znajduje się w Namur, ale nie oferuje regularne loty. Dla pasażerów chcących latać do Namur, możliwe jest do lądowania na lotnisko w Charleroi Charleroi / Gosselies Airport, położony około 30 km na zachód od Namur.