Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kortrijk

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kortrijk – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kortrijk – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kortrijk
Wynajem Aut Kortrijk

Kortrijk to miasto w prowincji Flandria Zachodnia i jest prawie w całości w zachodniej Belgii. W 2008 r., ludność prawie 74   000 euro.Kortrijk znajduje się w pobliżu granicy Francji i francuskim mieście Lille, 25 km na południowy zachód od miasta.Kortrijk położony jest wzdłuż rzeki do wynajęcia, który jest dopływem rzeki Skaldy.

Kortrijk Sąd nie orzekł w 1189 roku i stoi do dziś, wielu starych budynków w mieście, które jest nadal w użyciu, w tym gotycki ratusz z 1400 – i 1500’s. Najstarszy zachowany resztki obrony, która stała się po mieście w 1100S jest Broeltorens. Są to dwie wieże, który znajduje się po obu stronach mostu na rzece Rental. Kortrijk przyciąga wielu turystów ze względu na średniowieczny czuję, pięknych parków i zabytków.

Kortrijk-Wevelgem International Airport jest zarezerwowana dla osób podróżujących służbowo. Inni pasażerowie mogą podróżować albo lotniska w Brukseli, w odległości około godziny jazdy lub międzynarodowego lotniska Lille Lesquin we Francji, 25 km od Kortrijk.