Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Detroit

Jeśli w ciagu najbliższego urlopu planujesz odwiedzić Detroit i chcesz wynająć odpowiedni samochód, nie musisz się martwić. W pobliżu znajduje się wiele wypożyczalni samochodów. Istnieje wiele wypożyczalni samochodów, z których można skorzystać na lotnisku. Możesz też po prostu wejść na stronę internetową wypożyczalni i tam dokonać wypożyczenia.

Przewodnik po Detroit

Wynajem Samochodów Detroit
Wynajem Aut Detroit

Detroit jest jednym z największych i najbardziej zaludnionych miast w stanie Michigan. Miasto liczy około 672.662 mieszkańców, co czyni je 23. najbardziej zaludnionym miastem w Stanach Zjednoczonych. Na Środkowym Zachodzie ma drugą co do wielkości gospodarkę regionalną po mieście Chicago. Pod względem gospodarczym w Stanach Zjednoczonych, Detroit jest trzynastym co do wielkości miastem. Graniczy również z kanadyjskim miastem znanym jako Windsor. 

W kulturze Detroit można dostrzec zarówno lokalne jak i międzynarodowe wpływy, szczególnie jeśli chodzi o muzykę. Rock, hip-hop, jazz i punk to gatunki muzyczne, które tu królują. Dodatkowo, znajdziesz tu mnóstwo niesamowitych zabytków i miejsc historycznych, które z pewnością sprawią, że Twoja wizyta będzie niezapomniana. Detroit jest również uważane za najlepsze centrum kulturalne, szczególnie jeśli chodzi o muzykę, architekturę, sztukę i niesamowite projekty. 

W Detroit panuje wilgotny klimat kontynentalny, na który duży wpływ ma Region Wielkich Jezior. W zimie temperatury są dość niskie, zdarzają się też umiarkowane opady śniegu. Niekiedy temperatura może spaść nawet do -18 °C. Latem temperatura jest zazwyczaj dość wysoka, ale rzadko bardzo wysoka. W szczytowych momentach upałów mogą sięgać nawet 32 °C. Przeciętnie od początku maja do końca września temperatura w mieście wynosi od 23 do 27 stopni Celsjusza. 

Podczas zwiedzania miasta możesz skorzystać z szerokiej gamy atrakcji na świeżym powietrzu. Ponadto, życie nocne w Detroit jest jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy, których możesz doświadczyć w trakcie pobytu. Oprócz tego, w mieście zobaczysz liczne drapacze chmur i niesamowitą panoramę. Co ciekawe, Detroit jest jednym z 13 obszarów metropolitalnych Stanów Zjednoczonych, który posiada własną, zawodową drużynę sportową. 

Zwiedzaj wypożyczonym samochodem

Detroit obfituje w miejsca, które można odwiedzić poruszając się wypożyczonym samochodem. Jednym z nich jest Detroit Institute of Arts. Można w nim znaleźć kolekcję eksponatów sztuki egipskiej, starożytne dokumenty europejskie, dzieła sztuki współczesnej i wiele innych. Szacowana odległość pomiędzy lotniskiem Detroit Metropolitan Wayne County Airport a Detroit Institute of Arts wynosi około 18,6 mil (29,9 km). A jeśli zwiedzasz wypożyczonym samochodem, możesz tam dotrzeć w zaledwie 32 minuty. 

Kolejnym, wartym odwiedzenia miejscem, jest Zoo w Detroit. To jeden z największych tego typu obiektów w stanie Michigan i jest jednym z najczęściej odwiedzanych w tym stanie. ZOO odnotowuje około 1,5 miliona odwiedzających rocznie. ZOO w Detroit znajduje się około 27,5 mili (44,2 km) od lotniska Detroit Metropolitan Wayne County Airport. Szacuje się, że do ogrodu zoologicznego można dostać się w około 27 minut. 

W mieście znajdują się również warte odwiedzenia bary i restauracje, jeśli chcesz poznać rodowitych mieszkańców Detroit. Jednym z najbardziej popularnych barów w mieście jest Sugar House Bar przy Michigan Avenue. Znajduje się w odległości około 18,4 mil (29,6 km) od lotniska, a podróż trwa około 26 minut. 

Lotniska

W Detroit i bezpośredniej okolicy znajduje się kilka lotnisk. Jednym z najpopularniejszych i najbardziej ruchliwych jest lotnisko Detroit Metropolitan Wayne County Airport, które oferuje połączenia do wielu lokalnych i międzynarodowych destynacji. Wśród popularnych celów podróży wymienić można Londyn, Paryż, Marsylię, Ateny i wiele innych. 

Inne lotniska, które są dostępne w mieście lub w jego pobliżu to Coleman A. Young International Airport i Windsor International Airport. Na każdym lotnisku lub w jego pobliżu, można znaleźć kilka firm oferujących wynajem samochodów. Są to między innymi Hertz, Dollar, Sixt i Budget. 

Poleca się, aby przed wyborem firmy oferującej wynajem samochodu zapoznać się z jej regulaminem. Dzięki temu będziesz mieć pewność, co do obowiązujących zasad. Upewnij się także, żeby zadać obsłudze wszelkie pytania, aby wyjaśnić kwestie, których nie są do końca zrozumiałe. 

Ruch uliczny

Drogi w Detroit są w dobrym stanie, a jazda po mieście jest bezpieczna i płynna. Tak długo, jak będziesz przestrzegać przepisów ruchu drogowego i unikać głównych dróg w godzinach szczytu między 8 a 9 rano, nie będziesz mieć problemów z dotarciem do celu. 

Jak większość najbardziej znanych miast na świecie, Detroit posiada ograniczenia prędkości dla różnych rodzajów dróg. Na przykład standardowe ograniczenie prędkości dla autostrad i obszarów w centrum miasta wynosi 55 mph (88,5 km/h). Na wszystkich innych otwartych drogach w mieście obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 mph (112 km/h), o ile nie podano inaczej. W mieście oczywiście znajdują się różne rodzaje parkingów do dyspozycji, począwszy od tradycyjnych parkingów na wolnym powietrzu, a skończywszy na parkingach z obsługą i garażach.