Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bodrum

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bodrum – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bodrum – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bodrum
Wynajem Aut Bodrum

Bodrum znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu Turcji i znajduje się na półwyspie Bodrum, że wystaje na Morzu Egejskim.Miasto należy do prowincji Mugla i liczyło prawie 120 000 w 2009 roku. Popularnej wyspie Kos Ośrodek położony jest na obrzeżach Półwyspu Bodrum i obszar ma klimat śródziemnomorski z gorącymi latami i łagodnymi zimami. Bodrum został zbudowany w 1400 na ruinach starożytnego miasta w Halikarnasie.

Widać pozostałości Mauzoleum w Halikarnasie, w tym był jednym z siedmiu cudów starożytnego okresu. Mauzoleum powstał prawdopodobnie około 330 pne Kr. na cześć króla Mausolos i składał się z architektury greckiej i egipskiej. Inną pozostałością z tego okresu jest amfiteatr o pojemności ok. 13 000 widzów. Bodrum i Muzeum zamku z 1400, że domy z najlepszych na świecie muzeów archeologii podwodnej. Bodrum jest również popularnym kurortem z wielu wspaniałych plaż.

Milas-Bodrum Airport oferuje loty międzynarodowe i jest ok. 35 km poza centrum miasta.