Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Pakistan

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Pakistan – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Pakistan – Podręcznik

Wynajem Samochodów Pakistan
Wynajem Aut Pakistan

Pakistan jest zaludnionego kraju (ludność 176.200.000 w 2009 r.) w Azji Południowej. Ma 1046 km długości linii brzegowej nad brzegiem Morza Arabskiego, a inaczej ma wspólną granicę z IndiamiChinami, Afganistanem i Iranem.

Pakistan posiada dwa języki urzędowe: urdu i angielskim.

Rzekę Indus, która przepływa przez większość w prowincji Pakistanu, w kraju „głównej arterii” – i robi wiele gruntów bardzo urodzajne.W przeciwnym razie, charakter dramatyczny wariantach – z skrajności Himalaje (najwyższy na świecie gór) z wiecznego śniegu w północno-zachodniej i bardzo suchych, pustynnych obszarach na południowym wschodzie (Cholisthan / Tar) i zachodniej (Beludżystan). Dwa najwyższe szczyty świata są w Pakistanie: Mt. K2 (8611 m) i Nanga Parbat (8125 m).

Klimat w Pakistanie jest gjennongående podzwrotnikowy kontynentalny, przy stosunkowo dużych różnic temperatur. Najwyższa temperatura w historii w Azji (52 ° C) był kilka lat temu w mieście Jacobabad zmierzyć. W przeciwnym razie prace sezonowe monsun mocno temperatury i opadów atmosferycznych.

Port w Karaczi, który aż do 1960, był stolicą Pakistanu, wielkiej metropolii z około 12 milionów mieszkańców.Inne duże miasta są Lahore (6,5 mln), Faisalabad (2,6 mln) i Rawalpindi (1,8 mln). W 1959 roku podjęto decyzję o budowie nowej stolicy, w trakcie 1960 roku, Islamabad (ok. 900.000 mieszkańców), gotowy do jazdy.

Pakistan największego portu lotniczego Jinn lotniska w Karaczi. Inne główne międzynarodowe lotniska są w Lahore, Islamabadzie i Peszawarze.

Taniwynajemaut.pl oferty wynajmu samochodów w miastach Karaczi, Islamabadzie i Lahore.Szukaj samochody do wynajęcia w wyszukiwarce i jest zdziwiony, niskie ceny.

Popularne – wynajem samochodów