Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ryga Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ryga Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ryga Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ryga Lotnisko
Wynajem Aut Ryga Lotnisko

Ryga International Airport (RIX) jest 10 km na zachód od Rygi. Jest to największy port lotniczy w krajach bałtyckich. Nie jest dobre połączenie autobusowe pomiędzy Rygą i lotniska. Niniejszy biluteleiefirmaene na lotnisku Sixt, Hertz, Europcar, Avis, AddCar, Auto5 i Transporent.

4066793 osób odwiedziło lotnisko w 2009 roku. Od Ryga można dojechać bezpośrednio do ponad 60 miejsc w 30 różnych krajów. Składa się z trzech terminali i został przez kilka remontów w przeszłości, ostatni terminal został otwarty w 2006 roku. Liga Airport znajduje się główny punkt airBaltic, która to firma, która leci do większości miejsc.

Ryga International Airport ma dobre oferty handlowe i wiele więcej sklepów wolnocłowych, moda, akcesoria oraz sklep z pamiątkami i specjalności Łotwy. Istnieje również kilka kawiarni, barów i restauracji na lotnisku. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy dostęp do Internetu, kaplica, bank, centrum konferencyjne i poczta.Jeden z hoteli położonych najbliżej jest Best Western Hotel Mara znajduje się około 1,5 km od lotniska.