Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Nairobi

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Nairobi – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Nairobi – Podręcznik

Wynajem Samochodów Nairobi
Wynajem Aut Nairobi

Nairobi jest centralnie położony w południowej części kraju. Miasto jest w Kenii stolica i największe miasto w kraju, z liczbą ludności ponad 2,7 mln (2007).To sprawia, że Kenia najbardziej zaludnione miasto w Afryce Wschodniej i na świecie 13 najbardziej zaludnionych miast. Nairobi znajduje się w odległości 145 km na południe od równika, ale jest ok. 1600 metrów nad poziomem morza, zapewniając przyjemny klimat.

Wiele z safari, które można znaleźć w okolicy zaczyna się i kończy w Nairobi, a niektóre z nich są gorillasafarien Gorilla & Game Park Safari, a podróż do Nairobi National Park. Tylko 15 minut drogi od dużego miasta, można zobaczyć egzotyczne zwierzęta, takie jak lwy i lamparty bliska. 5 km od centrum miasta, Żyrafa Centre, gdzie zwiedzający mogą karmić żyrafy. W Nairobi znajduje się wiele muzeów, w tym Muzeum Narodowe Kenii i Nairobi Railway Museum.

Jomo Kenyatta International Airport znajduje się 6 najbardziej lotnisko w Afryce i znajduje się około 15 km poza miasto.