Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kenia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kenia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kenia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kenia
Wynajem Aut Kenia

Kenia znajduje się we wschodniej części Afryki, na równiku – oraz z wybrzeża na Oceanie Indyjskim. Kraj zamieszkuje prawie 40 mln (2009) – i posiada wspólną granicę z Somalią, Etiopia, Sudan, Uganda i Tanzania. Istnieją dwa języki urzędowe w Kenii: suahili i angielski.

Jest to szczególnie piękne krajobrazy i dzikie zwierzęta, które w Kenii jednym z najpopularniejszych krajów Afryki turystycznych. Wśród naturalnych cudów co do wielkości jezioro w Afryce, Jezioro Wiktorii, znajduje się w strefie przygranicznej między Kenii, Ugandzie i Tanzanii. W tym obszarze (głównie na Tanzanii stronie granicy) jest również w Afryce najbardziej znany park narodowy – Serengeti. Mount Kenia (5199 m) –   drugi co do wysokości góra Afryki, położone około połowy kraju.Góra jest również centrum innego dużego parku narodowego.

Stolica Nairobi (około 2,5 mln mieszkańców) znajduje się w obszarze górskim pomiędzy Mount Kenia i najwyższego szczytu Afryki, Kilimandżaro (5895 m) – który ma swój szczyt w Tanzanii, ale w pobliżu granicy Kenii.drugim co do wielkości miasto w Kenii jest portowego miasta Mombasa (ok.800.000 mieszkańców).

Kenia znajduje się w tropikalnej strefie klimatycznej, ale ze względu na różnorodność krajobrazu – gdzie znajduje się zarówno wybrzeże i kilka tysięcy metrów szczyty – to także bardzo duże różnice klimatyczne w różnych częściach kraju.

Największy w kraju port lotniczy – Jomo Kenyatta International Airport – w stolicy Nairobi. Istnieje jednak również dużym ruchu na Moi International Airport w Mombasa.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów na tych lotnisk w głównych miastach Mombasie i Nairobi.

Popularne – wynajem samochodów