Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tilburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tilburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tilburg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Tilburg
Wynajem Aut Tilburg

Tilburg jest szóstym co do wielkości w Holandii miasto z 287.000 mieszkańców. Tillburg położonym w prowincji Noord-Brabant, około 30 km na północ od Eindhoven i siedem kilometrów od granicy z Belgia.

Historia Tilburg sięga roku 709, kiedy to miasto zostało wymienione po raz pierwszy. W średniowieczu Tilburg zbiór wioskach wokół niewielkiego zamku. W latach 1400, zbudowany Jan van Tilburg Haestrecht zamek Tilburg, który później stał się fabryką w okolicy. Tilburg jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, z naciskiem na głównie.Rolnicy utrzymywali ze sprzedaży wełny, i nauczyli się tkać. W 1881 roku było 145 przędzalnie tutaj. Obecnie istnieje niewiele. Proces może być postrzegana w Audax Textilmuseum, gdzie produkcja wełny nadal. W dawnej fabryki wełny Contemporary Art Museum De Pont. Tilburg posiadania takich festiwalach jak Festiwal Mundial, kultury świata, festiwali jazzowych i pop festiwal muzyki Burn Road Festival.

Eindhoven Airport jest 31 km od centrum Tilburga.