Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Vigo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Vigo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Vigo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Vigo
Wynajem Aut Vigo

Vigo znajduje się w całości na zachód od Hiszpanii i graniczy z Oceanem Atlantyckim.Miasto należy do prowincji Pontevedra i tylko 30 km rzeki Minho, który wyznacza granicę między północnej granicy Portugalii i Hiszpanii. Vigo ma bardzo dobry port, który jest jednym z najbardziej aktywnych, w 2008 r. populacji szacuje się na prawie 300 000

Starego miasta Vigo strome uliczki i wezwał Casco Vello, a jednocześnie nowe powiat charakteryzuje się szerokimi ulicami i nowoczesnymi budynkami. Starego zamku Castillo del Castro został zbudowany w roku 1600 i usytuowany jest na wzgórzu nad Starym Miastem. Ponadto, istnieje kilka kościołów, które przetrwały wieki, w tym Iglesia de Santa Maria Castelo oraz Iglesia de Santiago de Bembrive oba sięga 1100S. Z muzeów, które można odwiedzić muzeum historyczne i muzeum sztuki.Położony na obrzeżach centrum miasta można znaleźć kuszące plaże, które przyciągają coraz więcej turystów w okresie letnim.

Vigo Peinador lotniska jest ok.. 8 km od miasta.