Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut La Coruna

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. La Coruna – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

La Coruna – Podręcznik

La Coruna
Wynajem Aut La Coruna

Najważniejsze miasta portowego na hiszpańskim wybrzeżu Atlantyku, La Coruña. Znajduje się na północny zachód kraju, szczególnie w Galicji. W 2007 r. liczba ludności szacuje się na 244.388.

La Coruna to piękne miasto i atrakcyjne z nabrzeża sławny. Do najbardziej znanych atrakcji, znajduje się ponad 2000 lat Hercules Tower (Torre de Hercules) – najstarszy na świecie latarni morskiej.   Jest on położony na wzgórzu, z pięknymi widokami na miasto i morze. 1500-wieczna twierdza Castillo San Anton musi być wymienione. To jest atrakcją samą w sobie, która zawiera również muzea archeologiczne i historyczne. W przeciwnym razie istnieje wiele muzeów i galerii sztuki w mieście.

To jest w niewielkiej odległości od centrum do kilku pięknych plaż, w tym Playa de las Lapas – tuż Hercules Tower. To nie jest wielki, ale jest bardzo położony między skałami.